- The Look Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. JAK WYGLĄDA WIZYTA KOSMETYCZKI MOBILNEJ?

Rozpoczynam wizytę od wywiadu na temat skłonności do uczuleń, indywidualnych cech skóry bądź rzęs, a także ustalamy wspólnie oczekiwania klientki. Następnie omawiam przebieg zabiegu.
Mobilny salon jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, dlatego jedyne wymagania do przeprowadzenia zabiegu to udostępnienie miejsca na łózko kosmetyczne, małego krzesełka i podłączenia do energii elektrycznej lampy LED.
Istnieje również możliwość wykonania zabiegu u mnie na miejscu, w dzielnicy Dębiec.

2. MITY NA TEMAT PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Niestety nie maleje liczba osób ( w tym o zgrozo z branży kosmetycznej), które z różnych względów, w tym z braku odpowiedniego przeszkolenia, przekazują błędne informacje na temat aplikacji rzęs. Dlatego postanowiłam wyjaśnić sporne kwestie:
 
MIT NUMER 1: Doklejone, sztuczne rzęsy powodują wypadanie naturalnych rzęs
Naturalne rzęsy cały czas rosną i wypadają. Przeciętny cykl życia rzęsy to 60-90 dni. Ze względu na to, że każda rzęsa jest w innej fazie wzrostu, codziennie wypada średnio 1-3 naturalnych rzęs. Są one jednak tak małe, że większość ludzi ich nie zauważa. Prawidłowo przedłużone rzęsy nie wpływają na cykl życia naturalnej rzęsy. Sprawiają jednak, że rzęsy które wypadają są bardziej widoczne, ponieważ jest do nich doczepiona sztuczna rzęsa.
 
MIT NUMER 2: Przedłużone rzęsy są niewygodne w noszeniu
Prawidłowa aplikacja sztucznych rzęs nie powoduje dyskomfortu. Właściwie dobrane rzęsy nie „ciągną”, nie czujemy ich ciężaru, wypadają pojedynczo, a w ich miejsce wyrasta nowa, zdrowa rzęsa.
Zabieg przedłużania rzęs jest relaksujący, a noszenie sztucznych rzęs nie wpływa na Twój styl życia. Możesz z nimi uprawiać sport, tańczyć, pływać lub korzystać z sauny. Dodatkowym plusem zabiegu jest to, że nie musisz po nim używać mascary.
 
MIT NUMER 3: Miałam przedłużone rzęsy, ale po ich usunięciu moje naturalne stały się krótkie i cienkie
Doklejone rzęsy nie wpływają na proces wzrostu Twoich naturalnych rzęs. Większość kobiet jednak przyzwyczaja się do tego, jak wyglądają ich przedłużone rzęsy. Kiedy je usuną, ich naturalne rzęsy mogą często wydawać im się dużo krótsze i cieńsze niż przed zabiegiem. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia do widoku grubszych i dłuższych rzęs przedłużonych. Jeśli zrobiłabyś zdjęcie swoich naturalnych rzęs przed założeniem sztucznych rzęs i po ich usunięciu, nie zauważyłabyś żadnej różnicy.
 
MIT NUMER 4: Przedłużone rzęsy można łatwo rozpoznać i trzeba uważać żeby się nie odkleiły
Przedłużone rzęsy są niemalże niemożliwe do rozpoznania. Wiele kobiet od lat przedłuża rzęsy, a ich mężowie wciąż o tym nie wiedzą. Efekt jaki chce się uzyskać zależy od upodobań i podkręcenia naturalnych rzęs.
Stylistka pracująca na oryginalnych i markowych produktach ma do wyboru szeroki wachlarz rzęs różniących się podkręceniem, długością i grubością. Za ich pomocą można między innymi zagęścić rzadkie rzęsy, uzyskać bardzo naturalny efekt, zalotne spojrzenie lub efekt kociego oka, przykuwający spojrzenia. Skład kleju używanego do zabiegów jest dobrany tak, że wiąże rzęsę naturalną z rzęsą sztuczną na stałe, dopóki nie wypadnie naturalna rzęsa. Jeśli jesteś alergiczką, stylistka użyje specjalnego kleju.
*informacje zdobyte dzięki uprzejmości Noble Lashes

3. PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA APLIKACJI RZĘS

  • choroby alergiczne oczu
  • brak naturalnych rzęs
  • zespół suchego oka
  • zapalenie spojówek
  • trichotillomania (natrętne wyrywanie rzęs)
  • łysienie (nadmierne wypadanie rzęs, łysienie plackowate)
  • chemioterapia

4. U OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA WYKONUJĘ ZABIEGI ZA ZGODĄ OPIEKUNA PRAWNEGO

5. NIE WYKONUJEMY ZABIEGU DOPEŁNIANIA RZĘS PO INNYCH STYLISTKACH

Każdorazowo usuwamy rzęsy i następnie wykonujemy nową aplikację.
Wynika to z niemożności weryfikacji użytego wcześniej materiału a co za tym idzie, nie możemy dać gwarancji trwałości.

6. KLIENTKI, KTÓRE W TYM SAMYM DNIU W GABINECIE ZDEJMUJĄ I ZAKŁADAJĄ RZĘSY, PŁACĄ WYŁĄCZNIE ZA APLIKACJĘ RZĘS
NIE PONOSZĄ KOSZTU USUNIĘCIA RZĘS

7. KAŻDA KLIENTKA ZABIEGU STYLIZACJI RZĘS OTRZYMUJE ZESTAW INFORMACJI ODNOŚNIE UŻYTEGO MATERIAŁU ORAZ ZASAD PIELĘGNACJI

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego