- The Look Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne:

1. STYLIZACJA RZĘS METODĄ 1:1

Zabieg pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejaniu syntetycznych rzęs „włosek po włosku” tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt.
Rzęsy utrzymują się od 3-6 tygodni, jednak dla najlepszego efektu zalecane jest uzupełnianie co 2-3 tygodnie. Rzęsy można nosić długofalowo i nie maja one wpływu na stan powiek ani rzęs.
Efekt ustalany jest indywidualnie do potrzeb każdej klientki. Od „pomalowanych rzęs” do teatralnego wachlarza.
Stylistka ma do dyspozycji różne grubości, długości i rodzaje podkręceń rzęs, dlatego nie ma obaw, że uzyskamy niechciany „sztuczny wygląd”.
Ponadto proponuję szereg ekstrawaganckich rzęs:
- kolorowe
- dwukolorowe (np. połysk granatu)
- ekstra długie
- z kryształkami Swarovskiego
W ofercie mam rzęsy jedwabne i syntetyczne różniące się miękkością. Na specjalne zamówienie sprowadzam rzęsy z futra norek (bez obaw-są one wyczesywane bez szkody dla zwierzęcia).
Współpracuję z firmami Secret Lashes, Noble Lashes i Black Lashes dzięki czemu mam do dyspozycji tylko sprawdzone, atestowane kosmetyki.
* zabieg trwa ok. 2h

2. STYLIZACJA RZĘS METODĄ 2:1

To luksusowy zabieg który zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowo delikatne i naturalne rzęsy z włosia norki syberyjskiej, to materiał bardzo unikatowy. Rzęsy z norki charakteryzują się niesamowitą lekkością i doskonale imitują rzęsy ludzkie. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie dają niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd.
* zabieg trwa ok. 2,5-3h

3. STYLIZACJA RZĘS METODĄ BLINK & EXPRESS

Najszybsza metoda aplikacji spektakularne rzęsy w 20 minut.
Efekt przeznaczony przede wszystkim na wyjścia okolicznościowe (Sesje zdjęciowe, Śluby, Zabawy Sylwestrowe, wyjazdy wakacyjne) oraz dla osób, które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs.
Utrzymują się ok. 2 tyg.

4. PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS ZA POMOCĄ KĘPEK RZĘS

Spektakularny efekt otrzymany w zaledwie 20-30 minut. Kępki rzęs są aplikowane na linii rzęs naturalnych za pomocą specjalnego kleju.
Istnieje możliwość stylizacji całego oka-np. Na imprezy okolicznościowe (bardzo wyraźne, podkreślone oko) a także delikatnego podkreślenia oka – w kącikach np. na ślub.
Przy odpowiedniej dbałości utrzymują się ok 7 dni, natomiast zaleca się aby zdjąć rzęsy maksymalnie po 2 dniu noszenia, ze względu na nieobojętny wpływ na rzęsy naturalne.
Usuwamy rzęsy przy pomocy specjalnego preparatu.

5. VOLUME RUSSIAN STYLE 2D - 8D

Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.
Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03mm.
Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

6. STYLIZACJA RZĘS POWIEKI DOLNEJ

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs powieki dolnej stanowi dopełnienie stylizacji. W zależności od potrzeby możemy uzyskać efekt wytuszowanych rzęs, ale także ekstrawaganckiego looku, uwzględniajacego rzęski kolorowe, czy brokatowe.
Zabieg nie jest bolesny czy nieprzyjemny, natomiast wymaga skupienia zarówno klientki jak i stylistki. Wykonujemy go w około 20-30 minut, w zależności od zamierzonego efektu i ilości rzęs naturalnych. Trwałość od 1 do 2,5 tygodnia.

2 możliwości:

a) na otwartym oku przy użyciu kleju dla alergików (nie drażniący)
b) na zamkniętym oku przy uzyciu kleju bardziej trwałego


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego